• Сб. Июн 3rd, 2023

Переможці та учасники Євробачення подякували українським волонтерам

Автор:Admin

Апр 25, 2022
Переможці та учасники Євробачення подякували українським волонтерам

У міжнародний День вдячності волонтерам (20 квітня) учасники та переможці пісенного конкурсу Євробачення різних років звернулися до волонтерів в Україні та світі зі словами солідарності та підтримки.

За ініціативи київської волонтерської організації Ukraine Alive 2022 cвої відеозвернення записали наступні артисти: Емелі де Форест (переможниця Євробачення 2013, Данія), Ельдар Гасімов (переможець Євробачення 2011, Азербайджан), співак wrs (представник Румунії на Євробаченні 2022), Єва Засімаускайте (представниця Литви на Євробаченні 2018), Софія Ніжарадзе (представниця Грузії на Євробаченні 2010), Ральфс Ейландс (представник Латвії на Євробаченні 2013), Лідія Ісак (представниця Молдови на Єробаченні 2016), Марцин Мрозинський (представник Польщі на Євробаченні 2010), Гера Б’єрк (представниця Ісландії на Єробаченні 2010), гурт NaviBand (представники Білорусі на Євробаченні 2017). Фактично артисти започаткували міжнародну онлайн-естафету #ThePowerOfHopeUkraine. Всі ці музиканти ведуть інформаційну діяльність на підтримку України у своїх соц. мережах.

«Українські волонтери! Захоплюємося вами! Ви нам показали, що таке відвага! Ви робите велику справу! Ми з Україною! Слава Україні! Героям Слава!» — ці та інші фрази лунають у відео до міжнародного дня волонтерів від артистів Євробачення різними мовами.

 Відеозвернення артистів Євробачення на підтримку волонтерів та України

«Мета ініціативи — привертати увагу світу до українських локальних волонтерських організацій і вкорте нагадати про Україну. Громадяни Європи мають знати не лише про великі фонди, але і про щоденні подвиги окремих волонтерів. Також пропонуємо всім волонтерам України додавати хештег #ThePowerOfHopeUkraine до своїх фото- та відеозвітів в соц. мережах!», — говорить про онлайн-естафету представник Ukraine Alive 2022, український музичний продюсер і волонтер Влад Дарвін.

«Серед учасників Євробачення є багато виконавців, які справді допомагають українським переселенцям, перераховують кошти в українські благодійні фонди, інформують своїх підписників про ситуацію в Україні! Якщо їх зусилля об’єднувати, ми можемо залучати на сторону України ще більше допомоги!» — зазначає співорганізатор акції, міжнародний журналіст Володимир Бірюков.

«Цей онлайн-марафон буде тривати і надалі. Ми будемо долучати до нього музикантів, спортсменів та громадських діячів з різних країн! Менеджери публічних людей та медійники, маємо робити максимум для того, щоб Україна залишалася на порядку денному усіх світових ЗМІ» — наголошує координатор акції #ThePowerOfHopeUkraine, керівник агенції «Master Management 360» Яна Прядко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *