• Пн. Июн 5th, 2023

Свобода всередині: новий сингл від Santorin

Автор:Admin

Июн 29, 2022
Свобода всередині: новий сингл від Santorin

Репер Santorin презентує відеороботу «Маю крила». Трек ознаменував новий україномовний етап у творчості артиста. Після виходу треків російською мовою, Santorin повертається до коріння – до рідної мови та фольклорних мотивів у творчості.

Сингл «Маю крила» – це рефлексія артиста на тему війни в Україні. Головний меседж треку полягає у тому, що кожен українець залишається вільним навіть у реаліях війни та окупованих територій.

У синглі артист переплітає сучасний хіп-хоп у куплетах та українські етно-мотиви у приспівах. Використання етнічної мелодійної лінії у приспіві ще раз наголошує на історії українського народу, який завжди прагнув своєї свободи.

«Ми мали свободу «до», матимемо і «після». Ми створюємо своє і не потребуємо нав’язаних кимось утопічних поглядів, з якими наш світогляд не резонує. Клітка залишиться кліткою, байдуже із золота вона чи металева, від цього її цільове призначення не змінюється», – говорить Santorin про трек.

Головні образи в треку дублюються у кліпі – це символ крил та птахів. Вони є одними з фундаментальних образів в українському фольклорі і символізують свободу, незалежність та силу. «Людина як птах» – їй так само потрібна свобода як птахам, а позбавити людину свободи – означає обламати крила птаху.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *