• Сб. Апр 1st, 2023

Аліна Паш презентувала перший сингл із нового альбому

Автор:Admin

Ноя 12, 2022
Аліна Паш презентувала перший сингл із нового альбому

Сьогодні Аліна Паш презентувала новий трек під назвою «Вірити».
Прониклива композиція увійде до майбутнього альбому артистки, реліз якого відбудеться наступного року.
«Віра – це наша надсила, в якій ми єдині, особливо зараз. Я вірю, що ми, українці, – велика родина, котра зараз немає гірших чи кращих, західних чи східних. І я б щиро хотіла, аби ця пісня спонукала нас до того, щоб ми, попри всі складнощі, впевнено дивилися в майбутнє, пам‘ятали та переказували нащадкам своє минуле, своє сьогодення, яке виборюємо кров‘ю, не ховали очей, витирали сльози та йшли далі всі разом. Цей шлях боротьби, який ми обрали, дуже непростий, але він точно веде нас крізь терни до світла, де ми відбудовуватимемо не лише себе, а й всіх тих, хто не бажає жити в загарбницькому минулому. Вірю», – прокоментувала нову роботу співачка.
Пісня підкріплена відеороботою, яку зняв для артистки режисер Юрій Катинський.
Зйомки кліпу проходили на Львівській експериментальній кераміко-скульптурній фабриці. У відео Аліна зриває зі старих монументів білий вуаль забуття та залишається в оточенні символів минулого України.


«Більшість артистів української сцени звернули свою увагу на народні тексти та звучання лише після 24 лютого. А команда Аліни Паш вже кілька років відроджує українську автентичність у сучасному контексті. Цей підхід близький і мені, тому давно чекав на спільний проєкт», – поділився Юрій Катинський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *