• Вс. Янв 29th, 2023

TREND FOCUS

Будь у фокусі life style подій

Alyona Alyona і Jerry Heil написали трек до Великодня

Автор:Admin

Апр 24, 2022 ,
Alyona Alyona і Jerry Heil написали трек до Великодня

Українські виконавиці Альона Альона та Джеррі Хейл не вперше працюють у колаборації. На цей раз співачки записали спільну пісню “Рідні мої”, яка особливо актуальна напередодні Великодня.

Alyona Alyona та Jerry Heil записали пісню про біль, тугу, спогади, сімейне тепло, про те, що саме нас усіх об’єднує, де б ми не були. Великодній трек розчулить вас й змусить згадати про свою родину.

“Найтепліші спогади в більшості людей України протягом життя – це теплі сімейні збори на Великдень. Можливість вирватися від справ, побачити найрідніших, провідати далеких родичів, взяти участь у створенні крашанок чи писанок, скуштувати маминих чи бабусиних страв родом із дитинства, об’єднатися у продовженні національних та сімейних традицій… Цей рік в корінь змінив нас, змінив усе навколо. Багато сімей вже не об’єднаються, багато дідусів вже не тішитимуть онуків, в багатьох печах вже не пектимуть пасхи. Ми змінили свої цінності, змінили відношення до багатьох речей. Але незмінно будемо нести крізь роки традиції своєї нації та своїх сімей. Щоби пам’ять про них була вічною”, – прокоментували нову музичну роботу виконавиці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *