• Ср. Фев 8th, 2023

TREND FOCUS

Будь у фокусі life style подій

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ виконали «Вільні люди» на руїнах Будинку Культури м. Ірпінь

Автор:Admin

Апр 23, 2022
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ виконали «Вільні люди» на руїнах Будинку Культури м. Ірпінь

Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ поділився відео з розбитого Міста – Героя Ірпінь. На відео зображено, як Сергій Танчинець та Олексій Бережний виконують гімн-маніфест «Вільні Люди» на фоні вщент зруйнованого та обгорілого Центрального будинку культури. У січні цього року саме з Ірпіня розпочався всеукраїнський тур на 100 міст у підтримку однойменного альбому «Вільні Люди», фінал, якого мав відбутись на День Незалежності на НСК «Олімпійський».

Але 24 лютого життя країни розділилося на «до» та «після». Тур зупинено, а концертний автобус БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ музиканти переобладнали  для волонтерських потреб.

«Я відчував особливо щемливі почуття, коли, з Олексієм, грав «Вільні Люди» біля зруйнованого концертного майданчика. Саме з нього починалася велика концертна історія нашого гурту цього року. І за першої ж можливості, ми вирішили зіграти у звільненому від окупантів місті, бо це символічно і надзвичайно важливо. Сьогодні, ми біля фізично знищенної будівлі, але дух українського народу їм ніколи не зламати! Ми все відбудуємо. Бо культура покликана об‘єднувати людей та нації». –  зазначив Сергій Танчинець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *