• Пн. Июн 5th, 2023

Біллі Айліш виступила на концерті в Німеччині з українським прапором

Автор:Admin

Июн 3, 2022
Біллі Айліш

Біллі Айліш на концерті у Німеччині поцілувала український прапор, який їй передала Jerry Heil.

У німецькому місті Бонн 1 червня, відбувся концерт Біллі Айліш. Під час якого артистці на сцену шанувальники подали український прапор. Співачка його взяла, розгорнула і поцілувала. Зал підтримав це гучними оваціями.

Синьо-жовтий прапор на концерт принесла українська співачка Jerry Heil. Вона придбала квиток у другу фанзону, але завдяки своїй наполегливості і лояльності глядачів концерту, їй вдалося дістатися до першої фанзони і передати прапор на сцену.

Коли Айліш поцілувала стяг, Jerry Heil викрикнула: “Білі, thank you! Слава Україні!”

Відео цього моменту Джері опублікувала в Instagram.

“Мені вдалося дати прапор Біллі Айліш. Друзі, велике дякую за те, що підтримуєте Україну і дозволяєте світу почути і побачити нас знову!!! Не без пригод, але вдалося!!! Ураааа!” – написала Хейл.

Співачка також показала, що вона написала на прапорі: “Дякую за твою Your Power. Україна любить Біллі”.

Біллі Айліш підтримує Україну. Раніше вона присвятила українцям свою пісню “Your Power”, яку виконала під час благодійного марафону “Stand Up For Ukraine”.

“Ми виконаємо Your Power як заклик до дій. Мільйони українців залишили будинки, тому ми маємо негайно діяти та підтримати цих людей. Усі, хто дивляться це відео, розповсюджуйте інформацію, щоб наші лідери знали та діяли. Ми підтримуємо Україну”, – сказала співачка.

https://www.instagram.com/p/CeRzpZItf8j/?utm_source=ig_web_copy_link

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *