• Чт. Мар 30th, 2023

Британський “Vogue” присвятив листопадовий номер 2022 року Її Величності королеві Єлизаветі II

Автор:Admin

Окт 14, 2022
Британський "Vogue" присвятив листопадовий номер 2022 року Її Величності королеві Єлизаветі II

Найвідоміший у світі фенш-глянець на вшанування честі королеви Єлизавети випустив спеціальну обкладинку. Таким чином “Vogue” подякував і попрощався із монархинею, яка стала символом Британії.

Це було відчуття доторку до живої історії. Це було наче прощання з Британією минулого. Люди цінували її стійкість, її надійний, сповненість радості, виборм моди, її доброти, її невтомну відданість іншим.
Британському Vogue було вже 10 років, коли королева народилася в 1926 році. Незважаючи на своє рекордне правління, до моменту своєї коронації в 1953 році вона була четвертим монархом у житті цього журналу. Вперше з 1952 року на спеціальній пам’ятній обкладинці цього місяця королівські фіолетові кольори вперше з 1952 року.


Номер також містить спогади відомих людей про королеву. На сторінці 170 листопадового номеру представники світу моди, культури та політики діляться своїми найкращими спогадами про Її Величність – коментарі від Кейт Мосс, Вікторії Бекхем, Стіві Вандера, Стелли Маккартні, Наомі Кемпбелл, Хелен Міррен.
Крім того, глянець вшановував пам’ять Георга V у 1936 та Георга VI у 1952. Усі обкладинки виконані у відітінку royal purple. Цей колір, пурпурний, вважається кольором королівської влади, бо спочатку його отримували з молюсків, що було дуже дорого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *