• Вс. Май 28th, 2023

Чарівний ліс та казка, що перетворюється на війну у дебютному кліпі DAARI

Автор:Admin

Дек 9, 2022
Чарівний ліс та казка, що перетворюється на війну у дебютному кліпі DAARI

DAARI – музичний електронний проект київської DJ Daria Boyko. Музичний проєкт постійно експериментує зі звуком, переходячи від техно до фолку, від прогресивної електроніки до синтвейву та поп-музики. На електронній сцені DAARI відрізняє магнетичний звук, а своєю музикою DAARI показує як дивитися на світ серцем.

Артистка планує презентувати Україну на міжнародних виступах діджеїв, тому включила у свою творчість етнокод країни з її фольклорними образами, мелодійним співом та культурними пластами.

SYAYVO – дебютний трек DAARI. Це електронна інтерпретація народної історії про те, як молода дівчина покохала козака. Саме історія кохання надає електронному треку романтичності, містичності та легкості. Захоплюючий вокал і мелодія треку виділяють його серед усіх електронних треків жанру. 

«Для мене цей трек – душа… Незважаючи на свій романтизм та мелодійність, він висвітлює жахливі  реалії сьогодення. У кліпі політ пташки уособлює свободу та нескореність країни, а казковий ліс – безмежну красу нації», – говорить DAARI.

Дивитися кліп на YouTube:

Відеокліп на трек знято в Карпатах. Локація надає відео атмосфери мольфарства та чаклунства.

Артистка йде сяючим та магічним лісом, а від її рухів та звуків діджейського пульта оживають дерева, літають метелики та проростають квіти. Одне із чарівних дерев показує реалії нашого життя – повноформатну війну, що поступово охоплює полум’ям весь. У фіналі відео артистка перетворюється на пташку, змінивши війну на мир та перемогу та передбачаючи скору перемогу України.

Режисер відео – Eugene Sender. 

«Зараз у нас дуже складний час, і цією роботою хотілося показати, що наша країна насправді як карпатський ліс – як сяйво. Україна – це диво. DAARI як музикантка йде по лісу і своє енергетикою його лікує, але одне дерево дуже захворіло і його вилікувати неможливо. Але вона його звільнила та перетворилася на пташку. Україна – це вільна та незламна нація», – говорить режисер кліпу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *