• Сб. Июн 3rd, 2023

Джонні Депп випускає дроп своїх картин у вигляді NFT

Автор:Admin

Янв 30, 2022 ,
Джонні Депп випускає дроп своїх картин у вигляді NFT

Відомий голлівудський актор, сценарист, кінорежисер та музикант Джонні Депп представляє свої художні роботи у вигляді NFT-колекції під назвою “Ніколи не бійся правди” (“Never Fear the Truth”) у кількості 11 111 токенів, з яких у продажу надійшло 10 тисяч.

Інші 1111 актор розподілити серед команди проекту, шанувальників та благодійних організацій. З часом також буде можливість отримати картину на полотні – у травні 2022 року.

Депп зазначає: “Я завжди використовував мистецтво, щоб висловити свої почуття і подумати про тих, хто для мене найважливіший. Це – моя родина, друзі та люди, якими я захоплююся і які мене надихають. Мої картини оточують моє життя, але я тримав їх при собі і цим обмежував себе. Ніхто ніколи не повинен обмежувати себе”.

На спеціальному сайті було опубліковано ролік, де актор розповідає про те, що мистецтво стало частиною його життя задовго до того, як він став актором. Весь цей час він продовжував писати картини, але не поспішав показати їх шанувальникам з поваги до інших художників, які не можуть просувати своїх роботи, бо не мають відомого імені.

Але зараз Депп вирішив, що він більше не хоче обмежувати себе і тримати це у секреті. Тому представив суспільству першу колекцію картин. Колекція має назву “Друзі та герої”. До неї увійшли портрети відомих особистостей, якими надихався Джонні Депп (Марлон Брандо, Елізабет Тейлор, Хіт Леджер, Хантер Томпсон, Тім Бертон), а також портрети його друзів і близьких (дочка Лілі-Роуз, його пес на прізвисько Му).

Я назвав мій проект “Ніколи не бійся правди”, – пояснює актор. – Цей посил завжди був дуже важливий для мене, а в останні роки став ще більш значущим”. Очевидь, це натяк на скандал з колишньою дружиною Ембер Херд, яка звинуватила його в домашньому насильстві. Саме через Деппу в Голлівуді оголосили бойкот.

Частина коштів, зароблених на продажі NFT-токенів, заплановано передати до благодійних фондів.

Володарі картин також зможуть отримати доступ до закритої спільноти актора на платформі Discord, де працюватимуть разом з ним над різноманітними творчими проектами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *