• Вс. Май 28th, 2023

ENKO Distribution: нові можливості для українських артистів від музичного лейблу

Автор:Admin

Апр 6, 2023
ENKO Distribution: нові можливості для українських артистів від музичного лейблу

ENKO — український музичний лейбл, заснований реперкою alyona alyona та продюсером Іваном Клименком. З часу свого заснування компанія працювала як лейбл  закритого типу. В партнерстві з артистами:  alyona alyona, KALUSH, SKOFKA, KOZAK SIROMAHA по системі full management.

ENKO презентує новий напрям діяльності — відділ дистрибуції, ENKO Distribution. Головна ціль, яку ставить перед собою команда — поширювати українську культуру та допомагати артистам розповсюджувати свою творчість. Цим самим голосно заявляючи про зміни в середині компанії, а саме те, що ENKO став мультижанровим лейблом та відкритим до співпраці з різними артистами. 

KRUTЬ, KOLA, Vyshebaba, Тонка, elarm, BALZAM — нові артисти ENKO Distribution. Загальне охоплення яких понад 100 000 000 стрімів на платформах на сьогодні.

27 артистів, з якими співпрацює ENKO distribution отримують  активний пітчинг треків, консалтинг від експертів лейблу, оперативну технічну підтримку особистого менеджера, юридичний супровід та інші корисні фічі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *