• Сб. Июн 3rd, 2023

«For Ukraine» – благодійна музична збірка

Автор:Admin

Апр 30, 2022
«For Ukraine» - blahodiina muzychna zbirka

Альбом створений для того, щоб показати єдність та різноманітність сучасної української музики. Його головна мета – зібрати кошти для Українських гуманітарних організацій для допомоги армії та Українському народу.

100% від продажів, буде направлено на благочинність.

Сьогодні ми, як ніколи, хочемо підняти свій голос через музику, як артисти, як українці, на знак солідарності з людьми, які страждають від жахів війни в Україні.

«For Ukraine» — це спільна проєкт українських митців, музичних гуртів та артистів. Різноманітне звучання автентичного інді-попу, року, електроніки, в альбомі представлене одними з найцікавіших виконавців України, багато з яких зараз беруть участь в героїчному захисті Батьківщини.

Музика — це універсальна мова, а в даному випадку, спосіб врятувати людські життя та показати, що сучасний і демократичний світ підтримує Україну.

Альбом «For Ukraine» доступний з 29 квітня 2022 року у вигляді цифрового завантаження на сайті проекту www.forukraine.world, на Bandcamp, а також на всіх основних цифрових стрімінгових платформах, таких як Spotify та iTunes.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *