• Пн. Июн 5th, 2023

“Гра престолів” повертається: вийшов перший трейлер серіалу

Автор:Admin

Май 13, 2022
“Гра престолів” повертається: вийшов перший трейлер серіалу

Приємна новина для всіх шанувальників «Гри Престолів», компанія HBO випустила перший тизер нового серіалу «Дім Дракона». Його дія розгорнеться у тому ж всесвіті, тільки в далекому минулому — приблизно за 200 років до подій оригіналу. Це буде історія становлення династії Таргарієнов, володарів драконів, нащадком яких була Дейєнеріс.

У Великобританії почалися зйомки серіалу «Будинок Дракона», який є приквелом до «Гри престолів». До основи сценарію покладено книгу американського письменника Джорджа Мартіна «Полум’я і кров». Зйомки веде телеканал HBO, який подарував глядачам вісім сезонів «Гри престолів».

Газета The Daily Mail повідомляє, що знімальна група облюбувала мальовничі місця у Корнуоллі. Головною локацією став середньовічний замок, який знаходиться на горі Святого Михайла у бухті Маунтс-Бей.

Як і «Гра престолів», «Дім дракона» має літературне першоджерело — книгу Джорджа Мартіна «Полум’я та кров». Сам Джордж Мартін вказаний як один зі сценаристів, а серед режисерів — люди, які брали участь у зйомках оригінального серіалу.

Дія «Будинку Дракона» розгортається за 300 років до подій, про які розповідалося у «Грі престолів». У Вестеросі йде громадянська війна. Вона почалася після смерті Візеріса I Таргаріена, коли принцеса Рейнір Таргаріен, яку підтримала партія «чорних», і принц Ейгон II, якого підтримала партія «зелених», одночасно заявили свої права на Залізний трон.

Сюжет «Дому Дракона» безпосередньо торкнеться «Танцю драконів» — громадянської війни між кревними родичами, принцесою Рейнірою та принцом Ейганом, які не змогли поділити залізний трон після смерті батька. А значить на нас чекає все те, за що ми так любимо «Гру престолів»: інтриги, віроломство, зради, непередбачувана загибель головних героїв і, звичайно, музика композитора Раміна Джаваді, що пробирає до мурашок.

Пілотну серію першого сезону (а їх вже точно буде кілька), HBO обіцяє показати 21 серпня цього року. А формат серіалу буде точно як у «Ігри престолів» – 10 епізодів подібного хронометражу на сезон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *