• Ср. Фев 8th, 2023

TREND FOCUS

Будь у фокусі life style подій

Гурт “Антитіла” та співак Ед Ширан випустили спільний трек

Автор:Admin

Май 4, 2022
Гурт "Антитіла" та співак Ед Ширан випустили спільний трек

“Сирени обірвали наш сон”. Ед Ширан і “Антитіла” випустили спільну пісню.

Український гурт “Антитіла” та британський співак Ед Ширан презентували спільну пісню. Прем’єра кліпу під назвою “2Step/Сирени обірвали наш сон…” відбулася 2 травня.

Трек “2Step” складається з двох частин: англо- та україномовної. За словами лідера гурту “Антитіла” Тараса Тополі, українська лірика, що народилася у музиканта в перші дні війни .
Прем’єра пісні та кліпу відбулася 2 травня.

“Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню – це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс”, – зазначили музиканти у своїх офіційних соцмережах.

Антитіла виконували свою роботу як військовослужбовці, їм було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія Bobina Records, на якій вони зазвичай записували власні пісні опинилася під окупацією.
Але завдяки Максиму Сиволапу, незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень гурту, хлопці справилися зі своєю частиною.

В українському тексті до пісні Еда Ширана “2Step” Тарас Тополя вирішив розказати власну історію того, як для йог родини почалася війна.
“І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна”, – розповідає про співпрацю Тарас.

Також гурт зазначив, що кліп присвячений українському режисеру Дмитру Маніфесту, який пішов з життя дуже рано. Режисером та продюсером кліпу став Дмитро Шмурак – близький друг режисера.

Усі виручені кошти з монетизації відео на Youtube та з роялті підуть на благодійність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *