• Чт. Мар 30th, 2023

Гурт «Мій конфлікт» з новим треком проти сайтів знайомств!

Автор:Admin

Фев 1, 2023
Гурт «Мій конфлікт» з новим треком проти сайтів знайомств!

Наближається головне свято усіх закоханих – День Святого Валентина. Та рок-гурт «Мій конфлікт» не лишився осторонь, та випустив трек «Не ідеальні», який присвятив саме закоханим. Але рокери не були в рокерами, якби зробили цей трек банально романтичним. Він про кохання, але не в сенсі утопічних стосунків та «рожевих сердечок», а зовсім навпаки.  Зараз часи, коли люди живуть в мережі і там і намагаються знайти собі пару, обираючи лише по фото та короткій інформації, яку людина надала про себе, або навіть вигадала, малюючи свій ідеальний образ. Так, пісня «Не ідеальні» як раз нагадує кожному з нас, що в реальному світі всі ми можемо бути не такими привабливими як вигаданий образ, із своїми вадами, але ми живемо в реальності, тому люди є прекрасними саме в їх недосконалості. Та «не ідельні» люди можуть знайти собі таких самих «не ідельних» та бути щасливими. І от, коли ці недосконалі характери знайдуть один одного, так і станеться той самий match! 

 – Кожен із нас мав справу із сайтами чи додатками знайомств,  де ти шукаєш дівчину за певними характеристиками та за «обкладинкою». Але дуже часто в реальності це виявлялося зовсім не тим, що було написане. Тому ми закликаємо краще зустрічати не таких досконалих людей просто у житті, ніж вестись на ілюзію в інтернеті! Знайомтеся на вулицях, у кавʼярнях та закохуйтеся у таких не ідеальних! – розказали участники гурту «Мій конфлікт».

Хлопці присвятили трек дню закоханих та, навіть, приурочили до цього конкурс на своїй сторінці у Тік Ток та Instagram, підсумки якого підведуть 14 лютого. 

Авторами трека стали одразу два учасники гурту – Роман та Єгор. 

Премʼєра лірик-відео на пісню «Не ідеальні»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *