• Чт. Мар 30th, 2023

IKSIY, SESTRA подарували нове звучання українській народній пісні

Автор:Admin

Окт 3, 2022
IKSIY, SESTRA подарували нове звучання українській народній пісні

Сьогодні в День Музики гурт SESTRA разом з IKSIY презентують нове бачення української народної пісні “Чом ти не прийшов”.

“Чом ти не прийшов” – це не просто кавер, це нове звучання, сучасний текст та поєднання вже давно знайомих слів з українських народних пісень.

Вона поєднала в собі автентичну ліричну пісню “Чом ти не прийшов” та жартівливу “Ти ж мене підманула” з новим текстом написаним солісткою гурту SESTRA Інесою Грицаєнко. А IKSIY перетворив її на танцювальний трек з сучасним саундом та гіпнотичними звуками саксофону від Alina Sax.

“Мені подобається додавати в наші трек  уже відомі вірші або народні пісні. Для мене це поєднання минулого і сучасного. Збереження культурної спадщини нашої країни” – ділиться Інеса.

“Я часто чула про те, що українська народна пісня не сучасна її слухають лише бабусі, а співають в хорах або на весіллях. Я маю надію у нас вийде змінити думку багатьох про народну пісню. Трек який ми презентуємо, як на мене, звучить дуже стильно і сучасно, але при цьому зберігає такі знайомі нотки народних пісень” – розповідає про пісню Аліна.

Пісня вже доступна на всіх стрімінгових платформах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *