• Сб. Апр 1st, 2023

Kalush Orchestra і The Rasmus записали спільну композицію про Україну

Автор:Admin

Окт 23, 2022
Kalush Orchestra і The Rasmus записали спільну композицію про Україну

Український гурт Kalush Orchestra та представники Фінляндії на “Євробаченні-2022” The Rasmus записали спільну композицію.

Артисти об’єднались та дали нове дихання легендарній пісні “In The Shadows”. Трек отримав назву “In The Shadows Of Ukraine”.

Лідер українського колективу заявив, що радий записати спільний трек з фінськими колегами.

“Що скажу точно, я навіть ніколи не міг собі і уявити, що не тільки познайомлюся особисто з учасниками The Rasmus, а й ми разом заспіваємо кавер на цей культовий трек”, – зазначив Олег Псюк.

У спільній композиції артисти поєднали фольк, рок та хіп-хоп. Kalush Orchestra співали українською та The Rasmus також їм підспівували.

“Нам одразу сподобалося оригінальне звучання Kalush Orchestra, оригінальне звучання українського фолку, співи, сопілка, реп, було надихаюче чути, що ця пісня може звучати саме так! Ми раді, що ця пісня отримує нове народження таким чином, а лірика видається сучасною тому, що відбувається в Україні та світі”, – сказав Лаурі Юльонен, співзасновник і фронтмен The Rasmus.

Також музиканти презентували кліп на дану роботу, режисером якого став Леонід Косовський. У кадрі було багато української символіки та згадок про Україну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *