• Чт. Мар 30th, 2023

Kalush Orchestra виступили на церемонії MTV Europe Music Awards в якості спеціально запрошених зіркових гостей

Автор:Admin

Ноя 14, 2022
Kalush Orchestra виступили на церемонії MTV Europe Music Awards в якості спеціально запрошених зіркових гостей

Переможці Євробачення-2022 український фольк-реп гурт Kalush Orchestra став спеціальним гостем церемонії нагородження музиченої премії MTV Europe Music Awards 2022, яка відбулася вніч вчора у німецькому Дюссельдорфі, на сцені PSD Bank Dome.

Українські музиканти появилися на зірковій червоній доріжці і виконали на головній сцені свою пісню “Стефанію”. Вони виступили у другій половині шоу.

Український гурт дуже тепло зустріли на MTV Europe Music Awards (EMA). У глядацькій залі під час виступу майорили українські прапори. По всій сцені проектувалися традиційні візерунки з охопленої війною країни та зображення піднятого й стиснутого кулака.

У спілкуванні із журналістами учасники Kalush Orchestra заявили, що хочуть бути культурними “солдатами” України.

Згадавши, що Ліверпуль прийматиме Євробачення-2023 замість України, лідер гурту, Олег Псюк зазначив, що вони дуже вдячні Великій Британії за допомогу у вирішенні цієї ситуації. На запитання, чи буде Kalush Orchestra виступати в Ліверпулі, фронтмен гурту сказав, що наразі це точно невідомо. Але він був би щасливим, якби групу попросили стати “особливими гостями” конкурсу.

Перед виступом оскароносний режисер Тайка Вайтіті, який був ведучим разом зі своєю партнеркою Рітою Орою, сказав, що група була одягнена в костюми, які «нараховують тисячоліття». Він описав їхню музику як «привнесення хіп-хопу в традиційну українську народну музику».

Виступаючи раніше на червоній доріжці, Псюк повідомив журналістам, що «культура є теж нашою зброєю» у війні проти загарбників, «тому сьогодні ми є солдатами, які представляють культуру України».

Під час кривавих подій в Україні, гурт став міжнародним представником української культури в європейському просторі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *