• Сб. Апр 1st, 2023

Кароль передала ліки до лікарень Львову та Дергачі

Автор:Admin

Окт 22, 2022
Кароль передала ліки до лікарень Львову та Дерагчі

Благодійний фонд Тіни Кароль надав допомогу двом дитячим онкологічним відділенням у клінічних лікарнях Львова та Дергачі (Харківська область). У лікарні передали ліки та медичне обладнання, які гостро необхідні для порятунку життів маленьких українців, які борються з онкологією в умовах війни проти України. 

У межах своєї діяльності фонд надав допомогу завдяки пожертві, отриманої від зборів з концерту на підтримку України VOICE of PIECE, який пройшов у Алмати, Казахстан. 

«Від імені свого фонду я дякую кожному глядачеві, який купуючи квиток на благодійний концерт VOICE of PIECE в Алмати тим самим підтримав маленьких українців, які під час війни борються із підступною хворобою на ім’я рак. Завдяки вам ми змогли забезпечити дві клініки необхідними ліками й найближчим часом зробимо це знову і знову. 

Боротьба України за власну свободу і незалежність не виключає боротьбу людей за власні життя. Коли йдеться про дітей, які дізналися про свою хворобу під час війни, наш обов’язок замінити цей вирок на їхню надію та зрештою одужання», – каже Тіна Кароль.

Благодійний фонд Тіни Кароль створено у 2014 році у пам’ять про чоловіка співачки Євгена Огіра, який пішов із життя після тривалої боротьби з онкологією. З того часу фонд Кароль надає допомогу всім дитячим онкологічним відділенням в Україні.

З моменту повномасштабної війни росії в Україні фонд продовжив роботу у посиленому режимі, щоб забезпечити необхідними ліками маленьких пацієнтів, які продовжують відважно боротися зі страшним діагнозом онкології.

Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *