• Пн. Июн 5th, 2023

Конкурс макро-знімків від Apple «Знято на iPhone»

Автор:Admin

Янв 26, 2022 ,
Конкурс макро-знімків від Apple «Знято на iPhone»

Компанія Apple запрошує власників iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max взяти участь у конкурсі «Знято на iPhone» з найкращими макрознімками. Переможців оглосять у квітні 2022 року.

Щоб наочно показати, на що здатні камери iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max, компанія Apple запрошує своїх користувачів розміщувати макрознімки в Instagram та Twitter з хештегами #ShotoniPhone та #iPhonemacrochallenge та брати участь у міжнародному конкурсі.
До складу журі увійдуть відомі фотографи, експерти, власники фотостудій та представники компанії. Журі оцінить роботи та обере 10 переможців.

Найкращі знімки будуть опубліковані в Apple Newsroom, на сайті apple.com, на сторінці Apple в Instagram (@apple) та на інших офіційних сторінках Apple у соціальних мережах. Знімки також можуть бути використані в цифрових рекламних кампаніях для оформлення магазинів Apple Store або рекламних плакатів, а також на публічних фотовиставках.

Прийом заявок розпочався 25 січня 2022 року і завершиться 17 лютого 2022 року.

Макросйомка дозволяє відобразити в незвичайному ракурсі найзвичніші предмети побуту (такі як гребінець), страви на столі або об’єкти природи: лід, сніг, пір’я, квіти, комах, тварин. Особлива чарівність макрофотографії полягає у її здатності перетворювати звичайні речі на твори мистецтва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *