• Пн. Июн 5th, 2023

Королівська родина Британії підтримала українських біженців

Королівська родина Британії підтримала українських біженців

Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідали Комітет з надзвичайних ситуацій у Лондоні, щоб дізнатися більше про проблеми українських біженців Герцог та герцогиня Кембриджські з відеозв’язку поспілкувалися з волонтерами, які працюють в Україні.
Королівське подружжя вчергове підтримала нашу країну.

У четвер, 21 квітня, Кейт Міддлтон і принц Вільям відвідали Комітет із надзвичайних ситуацій, що знаходиться в Лондоні.
Під час візіти королівська пара поспілкувалася з волонтерами, які повернулися з України. Крім того, вони поговорили онлайн з гуманітарними працівниками, які зараз надають допомогу в Україні.

Члени королівської сім’ї прибули до Комітету, щоб із перших уст отримати інформацію про те, як відбувається допомога нашій країні і дізнатися, що ще потрібно біженцям із країни, яка стала жертвою агресії Росії.

Також Кейт Міддлтон і принц Вільям дізналися, яким чином війна в Україні може позначитися на інших країнах, і один із наслідків — підвищення цін на продукти харчування.
На знак підтримки України герцог і герцогиня Кембриджські знову одягли значки з українським прапором і білим серцем.
Пара поспілкувалася з Рейчел Каммінгс, керівником організації Save the Children in Ukraine (Рятуйте дітей в Україні), яка зараз перебуває в Києві. Вона розповіла, що кошти, зібрані Комітетом із надзвичайних ситуацій, допоможуть суттєво розширити роботу в Україні.

«Ми особливо занепокоєні руйнівним впливом на дітей, і ці кошти означають, що ми можемо гарантувати, що діти отримають високоякісний догляд та підтримку зараз і найближчими місяцями», — розповіла вона.

Кейт Міддлтон і принц Вільям одні з перших підтримали Україну на початку воєнних дій. Принц Чарльз назвав війну, яку Росія розв’язала проти України, «жорсткою агресією», а принц Гаррі та Меган Маркл зробили благодійний внесок фондам, які займаються допомогою Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *