• Вс. Май 28th, 2023

KOZAK SIROMAHA: вшанував пам‘ять  єдиного засновника УНР, що похований у США та дав благодійний концерт у підтримку ЗСУ

Автор:Admin

Апр 6, 2023
KOZAK SIROMAHA: вшанував пам‘ять  єдиного засновника УНР, що похований у США та дав благодійний концерт у підтримку ЗСУ

KOZAK SIROMAHA нині знаходиться в турі Сполученими Штатами Америки з благодійними концертами, де збирає кошти на допомогу Україні. Артист не зупиняється на досягнутому і ставить перед собою ще більші амбітні цілі. 

Окрім виступів на благодійних концертах KOZAK SIROMAHA віддає шану і предкам, що боролись за волю України в минулому та теперішнім Героям України.

Нещодавно KOZAK SIROMAHA відвідав могилу видатного українського героя — Андрія Макаренка, засновника та першого голови Директорії Української Народної Республіки. Артист вшанував пам’ять великого діяча, який завжди пропагував незалежність та мужність українського народу. Це важливий крок у відновленні пам’яті видатних українців та підтримці нашої культури.

Козак дав благодійний концерт на якому були бійці 68, що проходять реабілітацію в США. Козак заспівав пісні. Його оповідання про духовність українського народу залишили незабутнє враження на цих бійців.

KOZAK SIROMAHA – музикант, який глибоко розуміє культурну спадщину свого народу та здатен передати її найцінніші аспекти через музику.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *