• Чт. Мар 30th, 2023

Марк Гемілл став амбасадором фандрейзингової платформи United24

Автор:Admin

Сен 30, 2022
Марк Гемілл став амбасадором фандрейзингової платформи United24

Американський актор Марк Гемілл, виконавець ролі Люка Скайвокера у “Зоряних війнах”, буде першим амбасадором, який допомагатиме збирати кошти на підтримку українських захисників. Він підтримуватиме проект «Армія дронів».

Нового амбасадора представили під час онлайн-розмови з Президентом України. Володимир Зеленський висловив подяку Марку Геміллу за підтримку українського народу з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Світло точно переможе темряву. Я в це вірю, і в це вірить наш народ, – сказав Глава держави. – Дякую, що ви очолили складну місію – бути першим амбасадором, який допомагатиме Україні збирати кошти на підтримку наших захисників, на «Армію дронів». Це дуже важливо».

Крім того, Марк Гемілл і Володимир Зеленський обговорили наступні кроки актора щодо підтримки United24.

У цьому довгому й нерівному протистоянні Україні потрібна додаткова підтримка. Я точно знаю, що безпілотники потрібні українцям для захисту своєї землі, своєї свободи і цінностей усього демократичного світу. Саме зараз найкращий час для того, щоб усі об’єдналися й допомогли Україні вистояти у цій війні з імперією зла – наголосив актор.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *