• Вс. Май 28th, 2023

Milian Beatz презентує дебютний україномовний реп-альбом «Якщо почує весь світ»

Автор:Admin

Апр 7, 2023
Milian Beatz презентує дебютний україномовний реп-альбом «Якщо почує весь світ»

Український саундпродюсер, який співпрацював з відомими американськими реперами випустив дебютний україномовний альбом. Milian Beatz вже більше десяти років живе та працює в Америці. Будучи саунд-продюсером на американському ринку встиг поспівпрацювати зі світовими лейблами, завдяки чому народжувалися інтернаціональні колаборації різних артистів, зокрема американських реперів. 

Артист переніс увесь свій досвід у власний альбом під назвою  – «Якщо почує весь світ».

«Моя максимальна задача зробити вклад в українську культуру, створивши  щось нове, що раніше ніхто не чув. Альбом “Якщо почує весь світ” – це яскравий приклад цього. Я сподіваюсь, що своєю творчістю принесу щось цікаве в наше, українське» – коментує Milian Beatz.

Reels (анонс альбому): https://www.instagram.com/p/CqueGWvJ2wk/ 

У альбомі ви зможете почути фіти вже з добре відомими вам артистами, зокрема альбом починається з творчого тандему Milian Beatz з Kyivstoner, також почуєте спільну роботу з Skippa da Flippa та іншими.


«Я зібрав історії свого досвіду, своїх життєвих подій, які зі мною траплялися.  Тут зустрінуться і пісні про любов. Можливо, когось вони замотивують, можливо зможуть надихнути на створення чогось нового. Я хочу, аби люди були справедливими і чесними по відношенню до себе, були порядними, вміли любити та закохуватися. Альбом про труднощі, які можуть зустрічатися на шляху кожного, головне зробити свій правильний вибір» – розповів артист про прем’єру.

Слухайте та завантажуйте альбом “Якщо почує весь світ” на всіх музичних платформах, підтримуйте українське!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *