• Сб. Апр 1st, 2023

Музичний лейбл ENKO починає співпрацю з учасником “Голосу країни” Козаком Сіромахою

Автор:Admin

Окт 20, 2022 ,
Музичний лейбл ENKO починає співпрацю з учасником “Голосу країни” Козаком Сіромахою

Музичний лейбл ENKO, який заснували alyona alyona та Іван Клименко, представив нового артиста. До команди лейблу приєднався Олександр Люббоженко з Дніпра, більш відомий як колоритний Козак Сіромаха.

Дніпрянин відомий своєю участю у телевізійному шоу “Голос країни”, 8 сезон. Там він виступив із піснею «Засвіт встали козаченьки» та розвернув до себе усі чотири тренерські крісла, вирішивши працювати у команді Джамали. Хоча Козак Сіромаха не став переможцем телевізійного вокального батлу, його помітив музичний продюсер Іван Клименко. 

Десь півтора місяці я намагався знайти його контакт. Це було не так легко, мушу зізнатися, оскільки Козак Сіромаха не користується мобільним телефоном. Нам допомогла Джамала сконтактуватися з ним. Два роки тому це ще було. Ми тоді запросили його на студію і записали акустичний альбом. Вирішили зробити йому такий подарунок. Хоча Козак Сіромаха його так і не випустив за ці два роки, але каже що слухає вдома з друзями” – говорить Іван Клименко.

За словами музичного продюсера, у лейбла ENKO досить амбітні плани не тільки познайомити українську аудиторію з новим артистом, але й зробити багато цікавих треків, які б були цікавими слухачам світової спільноти. Співпрацювати лейбл вирішив з Козаком Сіромахою, оскільки хочеться якомога більше занурювати слухачів в українську культуру та традиції.

Мені здається, що Козак Сіромаха –  досить сильний носій української культури, а особливо козацтва. Мені він імпонує не тільки як персонаж, а й як сильна вольова людина з принципами та цінностями. До речі, деякі у нас схожі. Думаю, у спільній синергії нам вдасться створити багато нового і крутого матеріалу, яким вже зовсім скоро почнемо ділитися зі слухачами” – говорить засновник лейблу ENKO.

Козак Сіромаха закінчив академію козацтва і «довів право носити чуба». Олександр викладає козацькі види бойових мистецтв, а також працює у театрі «Люті козаки», де виконує трюки на конях та бойовий гопак. 

Щоб відчути рідну культуру повною мірою, потрібно спробувати її в себе надіти – у прямому і переносному сенсі. Тож спочатку я вдягнув шаровари, потім з’явилася зброя, коні… Потім я почав медитувати, спілкуватися з людьми з різних конфесій, читав багато книг. Звідусіль отримував різну інформацію, і це дало мені набагато більше, ніж традиційна освіта. Після школи я закінчив ПТУ, працював кравцем: зараз сам собі шию шаровари та навіть джинси! Ким тільки я не був – будівельником, охоронцем, продавцем у магазині, менеджером, тренером у фітнес-центрі… Практично скрізь мені радили: йди до театрального вишу, ти ж природжений артист. Так у 2000-х роках я закінчив Національну академію керівних кадрів культури та мистецтв за спеціальністю “сучасна хореографія”, приєднався до театру “Люті козаки” і намагаюся зараз ламати всі стереотипи з приводу того, що козак – це лише горілка та шабля. Справжній козак – це благородна людина з чудовим почуттям гумору, яка навіть із найскладніших ситуацій виходить героєм! Козак може бути справжнім артистом. Тому я починаю співпрацю з музичним лейблом ENKO” – говорить Олександр.

До речі, Мережу вже підкорило спільне відео Козака Сіромахи з  гуртом Kalush Orchestra “Крадуть русаки наш сонях”, в якому артисти заспівали про козаків. 

Останніми місяцями мільйонні прослуховування за версією Apple Music збирають українські виконавці, виконавці репу та інді-поп звучання. Найбільш відомими є артисти з лейбла ENKO. До них належать Kalush, alyona alyona, Skofka. До речі, 17 жовтня, музичний лейбл відсвяткував свою другу річницю створення. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *