• Чт. Мар 30th, 2023

Назарій Михайлюк: «У своїй професії, я найбільше ціную можливість допомагати людям»

Автор:Admin

Фев 20, 2023
Назарій Михайлюк: «У своїй професії, я найбільше ціную можливість допомагати людям»

Провідний український стоматолог, спікер у більш ніж 70 країнах світу та волонтер  Назарій Михайлюк ексклюзивно розповідає про свою професію, про зміни у стоматології за рік війни та які професійні плани на 2023 рік

Скільки років ви у професії та пригадайте як все починалось?

В професії я з 2010 року (завершення університету). Все розпочиналося з настороги та переживання, як правильно вести себе з пацієнтом, як не нашкодити та прийняти вірні рішення з планування та проведення лікування. Тоді були перші кроки здобування досвіду та становлення у професії.

Розкажіть про професію стоматолога та чим вона особлива для вас?

Професія стоматолога дає мені можливість міняти життя пацієнтів, змінюючи їхні усмішки. Я та моя команда надаємо людям можливість виражати свої позитивні емоції без обмежень, не хвилюватися про те, як виглядає їх усмішка. А це в свою чергу дає людям можливість почувати себе впевнено в будь-якій ситуації.

У своїй професії, я найбільше ціную можливість допомагати людям, особливо тим в кого є стоматологічні проблеми та тим в кого наявні комплекси щодо їхньої усмішки. Адже можливість випромінювати позитивні емоції – безцінна.

Які  зміни відбулись у стоматології за цей рік?

В 2022 наші клініки продувжують використовувати сучасні цифрові технології. На сьогоднішній день, простими словами кажучи, ми маємо інструменти та технології, щоб створити повністю цифровий клон нашого пацієнта для максимально грамотного та точного планування лікування.

Які професійні плани на новий 2023рік?

В новому 2023 році ми плануємо відкрити ще один міжнародний навчальний центр для стоматологів в Куала Лумпур, Малазія і назвемо його M.Vision Asia.

Таким чином будемо тепер проводити навчання колег з цілого світу в двох наших навчальних центрах – M.Vision Las Vegas та M.Vision Asia

Яку пораду ви найчастіше даєте пацієнтам?

Пацієнтам даю пораду берегти максимально свої рідні зуби. Усі наші пацієнти приходять на професійну гігієну та огляд кожні 3 місяці. А якщо вже існує проблема, то ми готові допомогти її вирішити на високому рівні.

Instagram Назарія Михайлюка: https://www.instagram.com/dr.nazarbm/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *