• Сб. Июн 3rd, 2023

Оголошена дата церемонії YUNA 2022

Оголошена дата церемонії YUNA 2022

Оргкомітет Національної музичної премії YUNA назвав дату проведення 11-ї церемонії. Вона відбудеться 16 березня 2022 року у київському Палаці “Україна”. Початок о 19.30.

Під час шоу будуть вручені нагороди у 18 номінаціях. Серед них 17 – це вже традиційні і відомі категорії YUNA, а ще одну спецнагороду організатори премії вручатимуть разом з генеральним партнером цьогорічної церемонії – компанією МХП. Як великий національний бізнес, МХП радо підтримує розвиток важливих культурних проектів. В межах премії YUNA, МХП заснував свою номінацію, яка присвячена сімейним цінностям. Назва та критерії відбору у цій категорії будуть оголошені згодом.

“Імена ведучих церемонії ми оголосимо у лютому. Також наступного місяця ми почнемо оголошувати імена виконавців, які виступатимуть на YUNA 2022. Цей список за традицією буде сформований з номінантів цього року і переможців минулих років”, – пояснив генпродюсер премії Павло Шилько.

На нагороди YUNA 2022 претендують роботи виконавців, які були випущені у період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року.

Найбільше номінацій YUNA 2022 здобули гурти TVORCHI (сім) та KALUSH (шість). По п’ять отримали Wellboy та Артем Пивоваров, по чотири – MONATIK, MAX BARSKIH та DOROFEEVA, по три – NK, Go_A, KAZKA та Олег Винник

Також серед претендентів на нагороди “Бумбокс”, “Океан Ельзи”, СКАЙ, DANTES, MamaRika, ТНМК, ALEKSEEV, alyona alyona, Jerry Heil, Тіна Кароль, ONUKA, “Один в каное”, The HARDKISS, DZIDZIO та інші. Загалом цього року на YUNA номіновано 50 українських гуртів та сольних виконавців.

З повним списком номінантів можна ознайомитися тут:
https://yuna.ua/post/nominees-yuna-2022/

Оголошення номінантів YUNA 2022 відбулося у грудні 2021 року. Його вперше можна було дивитися у режимі прямого ефіру в онлайні. Майданчиком трансляції став YouTube-канал YUNA – YunaAwards.

Номінантів та переможців YUNA традиційно визначає таємним голосуванням експертне журі премії. Цього року до його складу входить 75 представників музичної індустрії – радіостанцій, телеканалів, друкованих та онлайн-медіа і квиткових операторів. Прозорість голосування забезпечує компанія Deloitte Ukraine – незмінний партнер YUNA протягом всіх років існування премії.

Офіційні партнери YUNA 2022 – компанія ISTIL, освітній онлайн-проект Pasha English.

Піар-партнером церемонії цього року є агенція PR Batteries.

Квитковий оператор YUNA 2022 – Concert.ua. Квитки на церемонію вже у продажу:

https://concert.ua/uk/event/yuna

Інформаційним партнером YUNA у номінації “Найкращий альбом” є музичний сайт LiRoom, який вже декілька років складає базу релізів українських виконавців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *