• Чт. Мар 30th, 2023

Оксана Орда про захід на якому було зібрано кошти на побудову модульного містечка

Автор:Admin

Фев 22, 2023
Оксана Орда про захід на якому було зібрано кошти на побудову модульного містечка

Яскрава та неймовірно жіночна ведуча Оксана Орда вже рік відвідує різноманітні заходи на підтримку нашого народу. Журналістка та талановита інтерв’юєрка, яка не тільки задає “гострі питання”, але і розповсюджує потрібну інформацію про мистецький фронт. 

“Вважаю своєю місією бути частиною таких заходів. Я щаслива, що маю змогу брати інтерв’ю у наших неймовірних зірок, які так віддано працюють на мистецькому фронті”поділилась Оксана Орда.

Днями телеведуча завітала на Charity Gala Dinner у Fairmont Grand Hotel Kyiv, який організували BIG MONEY UNIVERSITY та Royal Charity. Захід на якому було зібрано більш ніж 1 000 000 гривень для побудови модульного містечка постраждалим від війни в Україні.

“Не могла не підтримати важливу місію, яку організували BIG MONEY UNIVERSITY. Захід, який неодмінно допоможе багатьом українцям, які постраждали від війни, у найважливішому, знову відчути себе вдома. Була дуже рада зустрітися зі своїми зірковими колегами: Мішою Романовою, з талановитими TVORCHI та з багатьма іншими. Гуртуймося і разом до перемоги!”поділилась Оксана Орда.

На заході були присутні зіркові гості: MONATIK, гурт KAZKA, TVORCHI, Оля Цибульська, Міша Романова, Володимир Остапчук, Аня Алхім, Анатолій Анатоліч та багато інших, які підтримали івент своєю творчістю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *