• Сб. Июн 3rd, 2023

Олег Винник презентував довгоочікувану прем’єру пісні

Автор:Admin

Фев 18, 2022
Олег Винник презентував довгоочікувану прем'єру пісні

Головний хітмейкер країни Олег Винник презентував довгоочікувану прем’єру пісні «Зайві слова». Шанувальники артиста вже зачекалися на нові треки, адже кожен із них вмить стає хітом, займаючи перші позиції музичних чартів. Тож співак зробив їм сюрприз, виконавши нову пісню на церемонії нагородження національної музичної премії «Українська пісня року», що відбулася 16 лютого у столичному Палаці «Україна».

Композиція «Зайві слова» написана у властивому артистові стилі та передає етніку, фольклор та автентичність української музики.

«Трек «Зайві слова» про взаємне кохання, адже коли воно є – слова зайві. Це той самий стиль, що й у піснях «Вовчиця», «Мати каже правду», «Надкусили місяць зорі», він містить українську фольклорно-етнічну тематику. Я намагаюся в таких піснях використати слова, якими співають наші батьки, наші бабусі та дідусі, слова, в яких є автентичність українського голосу. Саме своєю рідною мовою можна найточніше висловити почуття та смисли», – розповідає Олег Винник.

Співак зізнається, що досить довго готував цей трек та закінчив його буквально напередодні концерту.

«Коли я пишу пісню, мною керує емоція, я переживаю її всередині. І тільки коли запишу перший дубль і почую результат, можу зрозуміти, має вона зараз виходити чи ні. Тому що емоція має вщухнути, щоб на 100% передати її людям. Я впевнений, що на все свій час», – пояснив артист.

До речі, крім прем’єри нової пісні Олег Винник також виконав трек «Голубе сивий», за який отримав нагороду «Легенда української пісні» національної музичної премії «Українська пісня року».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *