• Сб. Апр 1st, 2023

Олена Зеленська у Нью-Йорку відкрила фундацію власного імені

Автор:Admin

Сен 24, 2022
Олена Зеленська у Нью-Йорку відкрила фундацію власного імені

Перша леді України Олена Зеленська перебуває у відрядженні в Нью-Йорку, де відвідує різні заходи та спілкується з лідерами країн.

Олена Зеленська презентувала власну благодійну компанію – Фундацію. Вона виступила з промовою у Нью-Йорку, де розповіла про мету її створення.

Головна її мета – відновити людський капітал України, щоб кожен громадянин почувався фізично та ментально здоровим, захищеним, міг реалізовувати своє право на освіту, працю та будувати майбутнє у рідній країні.

«Презентувала світу свою «Фундацію Олени Зеленської». Фактично так офіційно втілилось усе те, що я робила з початку повномасштабного вторгнення, допомагаючи нашим людям вижити в нових умовах… Щоб відповідати на них максимально швидко та ефективно, з мого боку потрібен цілий штаб порятунку. Ним і стане моя Фундація», – сказала Зеленська.

Презентація пройшла у Metropolitan Opera. Ведучим був Андрій Бедняков, співали Один в каное, Тіна Кароль та Юлія Саніна, серед гостей – Брук Шилдс, Метт Деймон, Джиммі Феллон та Гіларі Клінтон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *