• Вс. Май 28th, 2023

Оля Полякова починає збір 1 000 000 грн на протезування українських військових

Автор:Admin

Окт 27, 2022
Оля Полякова починає збір 1 000 000 грн на протезування українських військових

Співачка стала амбасадоркою Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ та 26 жовтня відкриває збір одного мільйону гривень на проєкт “Протези для Незламних”.  

Його ціль — придбати біонічні протези для українців, які постраждали від війни. У рамках цього проєкту до «всеукраїнського» дня Олі Полякової, який традиційно святкувався великим сольним концертом співачки у Києві 26 жовтня, Оля разом з благодійною платформою Dodro.ua запускає власну ініціативу — онлайн-марафон «Разом нас мільйони».

3 листопада 3 години поспіль Оля Полякова на своїй сторінці в Instagram спілкуватиметься із зірковими гостями та найактивнішими прихильниками у прямому ефірі, аби зібрати суму щонайменше в 1 мільйон гривень на протезування постраждалих під час війни. 

Збір коштів уже відкритий на сайті: https://dobro.ua/campaign/polyakova/ 

Дата та час проведення благодійного онлайн-марафону: 3 листопада з 18:00 

Онлайн-подія відбудеться за посиланням https://www.instagram.com/polyakovamusic/?hl=ru 

Національний реабілітаційний центр “НЕЗЛАМНІ” Першого медоб’єднання Львова — це унікальне місце, де кожен українець, який постраждав від війни, отримує шанс бути врятованим, протезованим і реабілітованим. З кожною людиною працює команда спеціалістів. Пацієнт не шукає допомоги за кордоном. Все найкраще українець отримує вдома!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *