• Чт. Мар 30th, 2023

Освітні відео – новий біткоїн: прем‘єра четвертого випуску документального мінісеріалу «Ютюбери»

Автор:Admin

Мар 13, 2023
Освітні відео – новий біткоїн: прем‘єра четвертого випуску документального мінісеріалу «Ютюбери»

12 березня вийшла четверта серія документального мінісеріалу «Ютюбери». Темою нового випуску стали освітні канали українського YouTube. 

«Науково-популярний сегмент є одним з найпопулярніших в українському YouTube, він стрімко розвивається, а ведучі просвітницьких каналів стають справжніми зірками. Історія, філологія, культура — відео на ці тематики набирають мільйони переглядів», — коментує Євген Синельников. 

Сьогодні українці все більше хочуть саморозвиватися, тому освітній контент вийшов у топ на YouTube. Бажання українізуватися стало трендом, отже україномовний контент зараз як ніколи актуальний.

У новому випуску залучені такі власники освітніх каналів, як Артем Албул (Клятий раціоналіст), Констянтин Анохін (Історія без міфів), Едуард Андрющенко (WAS), Анна-Марія (Ідея Олександрівна) та Євген Лір (Твоя підпільна гуманітарка).

Такі українські проєкти мотивують людей дізнаватися більше та навчатися саме українською.

«До мене підійшла дівчинка 10-12 років на одному ютюб-фестивалі і сказала, що саме через мій контент — український бестіарій, вона хоче писати книжку, не художню, а в дослідницькому ключі», — розповідає Євген Лір.

Вплив освітнього контенту на суспільство дає свої результати, адже зараз все частіше можна почути від раніше російськомовних друзів розмову рідною мовою. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *