• Вс. Май 28th, 2023

Потап присвятив пісню Києву та показав зимове місто у новій відероботі “Київ”

Потап присвятив пісню Києву та показав зимове місто у новій відероботі “Київ”

Відомий український співак, репер та продюсер Олексій Потапенко, випустив кліп на пісню “Київ”. Трек був випущений ще навесні та увійшов до альбому “Без реклами”. Проте лише зараз з’явилося відео. Але воно було незапланованим.

Потап присвятив пісню Києву та показав зимове місто у новій відероботі "Київ"
Потап присвятив пісню Києву та показав зимове місто у новій відероботі “Київ”

Зворушливе лірик відео було опубліковано на офіційному YouTube каналі артиста.

Зимова атмосфера столиці так надихнула Потапа, і він вирішив поділитися з усіма, хто любить Київ, і показати його види з висоти пташиного польоту.

“Я зустрічаю киян по всьому світу, в Штатах, Азії, Австралії і щоразу я слухаю із захопленням історії про такий різний і такий рідний Київ. Для кожного він свій, у різні часи неповторний, але завжди романтичний, містичний і теплий … навіть узимку.
Якщо ви послухаєте відомі пісні про Київ, ви зрозумієте, наскільки повторюються часи! Все це вже було … все це ще буде … на схилах Дніпра”, – поділився співак думками під відео.

Зрежисерував відео Олексій Бондар, який перейнявся ідеєю і вирішив показати Київ з висоти пташиного польоту та унікальних ракурсів за допомогою дронів. В кадрі з’ являються хрест Володимира, бані Михайлівського собору, меч Батьківщини-Матері.

На думку Потапа, це місто для кожного своє, і у кожного є про нього історія: “Мій Київ – денний та вечірній, літній та, як у цьому відео, чудовий зимовий, ностальгійний спогад із дитинства та замальовка сучасного мегаполісу. Де б я не знаходився, завжди з гордістю говорю, що я родом із Києва. Я розповідаю про нього як амбасадор, а київська нотка є у всій моїй творчості. Присвячую цю оду зимовому Києву всім, хто любить це місто”.

Відео зворушило шанувальників до глибини душі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *