• Пн. Июн 5th, 2023

Пріянка Чопра опублікувала історію дівчинки з Харкова, що під час війни живе в метро

Автор:Admin

Май 7, 2022
Пріянка Чопра опублікувала історію дівчинки з Харкова, що під час війни живе в метро

Всесвітньо відома індійська модель та актриса, поможниця конкурсу «Міс Світу 2000» Пріянка Чопра опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі емційну історію дівчини з Харкова. Ця історія торкнулася серця артистки.

Пріянка Чопра виступає послом доброї волі UNICEF. Саме ця організація зняла ролик про 10-річну харків’янку Соню, яка вже два місяці мешкає зі своєю родиною та домашніми улюбленцями у метро.

Соня більше всього мріє про зустріч з однокласниками та спокійне життя, яке в неї було до приходу російських військ. Тепер у Соні замість зручного ліжка – лавка у вагоні, замість столу – паперова коробка, а замість ігрового майданчика – перон.

Пріянка Чопра особливо перейнялася історією дівчинки та опублікувала відеоролик у своєму інстаграмі, за яким стежить понад 77 мільйонів людей зі всього світу. Модель зазначила, що «дитинство, проведене під землею, не є дитинством, яке має пережити будь-яка дитина».

“У світлі всього, що зараз відбувається у світі, це важлива історія для всіх нас, адже незважаючи на умови, в яких вона живе, Соня все ще катається на роликах і навчається. Жодна дитина не повинна жити під землею. Жодна дитина не повинна жити в страху. Жодна дитина не повинна бути позбавлена своїх прав”, – написала артистка.

Пріянка Чопра також згадала про важливість роботи спеціалізованої структури ООН UNICEF, яка є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Вона зазначила, що UNICEF надає освіту, доступ до чистої води, підтримку психічного здоров’я, медичне забезпечення та багато іншого.

https://www.instagram.com/reel/CdKg–ojWsc/?utm_source=ig_web_copy_link

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *