• Пн. Июн 5th, 2023

Репер Kollinz представив кліп-маніфест із закликом врятувати Україну

Автор:Admin

Янв 8, 2023
Репер Kollinz представив кліп-маніфест із закликом врятувати Україну

Kollinz – репер, виконавець, автор пісень, який народився у Біафри – невеликій країні, розташованої на заході Африки. Більше 10 років тому співак приїхав до України, яка стала його другою домівкою, і яку артист щиро полюбив.

Нещодавно співак випустив сингл із mood-відео під назвою  “Never Let Go” на підтримку України. Пісня вже знайшла теплий відгук у серцях слухачів. І сьогодні виконавець презентує музичне відео на однойменний трек.

“Я народився в крихітній країні в Африці, а моя нація – ігбо – так само багато років потерпала від окупації. Отже, я на собі відчув весь біль і переживання, які відчувають зараз люди в Україні. І вже вдруге мені, як і багатьом українцям, довелося залишити дорогі для мене місця. Моє серце плаче. Я щиро хотів підтримати українців та Україну, яка стала мені справжньою другою домівкою. Тому я прагнув зробити відео, яке б привернуло увагу світу до України. Кліп є особливим і дуже особистим для мене”, – зазначає співак.

Музикант мріяв жити разом зі своєю родиною в Україні, і щоб його донечка народилася і зростала в Україні. Через війну цього не сталося. Проте виконавець вірить, що швидко все скінчиться, а Україна переможе. 

Саме тому артист називає своє відео маніфестом, бо він хоче закликати всі країни та нації стати на захист сміливої країни. Мужність і стійкість українців вражає, і свідками цього зараз є весь світ. Кожен має знати про Україну, яка бореться за свою незалежність. Українці змінили весь світ. 

“Тому у тексті пісні перемежовуються українська та англійська мови, перетворюючись на ключові послання і заклики врятувати Україну”, – коментує Kollinz свою музичну роботу.

Героями відео стали прості українці, які є символом мужності і незламності боротьби за свою рідну землю і за все те, що дороге серцю. 

Нове музичне відео “Never Let Go” вже доступне для перегляду. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *