• Пн. Июн 5th, 2023

Співачка Lama: зараз ми маємо бути мобілізовані 24/7

Автор:Admin

Апр 23, 2022
Співачка Lama: зараз ми маємо бути мобілізовані 24/7

Співачка Lama, пісню якої нещодавно опублікував у себе в Twitter «Король жахів» Стівен Кінг, закликає українців створювати сімейні батальйони

Lama з перших днів російсько-української війни активно допомагає Збройним Силам України зборами коштів на їх термінові потреби.

Україна – держава Великовоїнів, тож виконавиця закликає кожного українця до постійного самозахисту в умовах нових реалій:

«Завжди знайдуться ті, кому наша свобода стане поперек горла. Поспілкувавшись з військовими та детально проаналізувавши питання самозахисту, ще раз впевнилась, що право на захист свого життя, здоров’я, рідних, майна, як від злочинців так і від окупантів – це право і обов’язок кожного громадянина. На мою думку, всі ми маємо пройти спеціальні навчання щоб обороняти себе та свій дім. Кожна українська сім‘я має бути неприступним бастіоном, де всі професійно володіють зброєю і ця зброя завжди напоготові. Нарізна та гладкоствольна зброя, навички рукопашного бою, вміння робити «коктейлі молотова» (ред. бандеро-смузі), повинні стати невід’ємною частиною нашого життя. Всі будинки мають бути оснащені бомбосховищами, а у кожної родини має бути необхідний запас води, їжі та ліків. Ми маємо створити десятки мільйонів «сімейних батальйонів», які можуть взяти до рук зброю і завдати ворогу таких втрат, що змусять його втікати та назавжди забути дорогу до України. Саме ця самооборона перешкодила б вбивствам, зґвалтуванням та катуванням українців зі сторони рф. Тисячі матерів, які захищали своїх дітей в Бучі, Ірпені, Гостомелі, Волновасі чи Маріуполі змогли б дати відсіч російським потворам. На жаль, постійна готовність до самозахисту є умовою нових реалій, але до цього необхідно звикнути і жити далі. Сьогодні наша українська армія рятує та захищає нас як ніколи самовіддано, мужньо та сміливо, тож давайте допоможемо їй ще більше».

До слова, Lama, яка надихнулась подвигами Привида Києва та побачила в ньому історію не лише одного воїна, а уособлення всіх героїв, що боряться за свою країну, представила мотивуючу композицію «Сильні люди», яку присвятила українському народу та Збройним Силам України. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *