• Чт. Мар 30th, 2023

Співачка RINA презентувала пісню-звернення на соціальну тему

Автор:Admin

Фев 16, 2023
Співачка RINA презентувала пісню-звернення на соціальну тему

Співачка RINA презентує свій новий трек “PEGAS”. Це пісня-звертання, яка закликає в жодному разі не зраджувати своїм амбіціям та мріям!

Трек торкається глибоких соціальних тем, проблематику яких переживає безліч підлітків. Серед них формування самооцінки, вплив думки оточуючих на людину, невіра близьких людей, нав’язування стереотипів стандартної системи життя.

“Пегас уособлює сам успіх кожної людини, адже його існування неможливе, тому це, ніби виклик для кожного: зробити і досягти того “неможливого”, – коментує виконавиця свою нову роботу.

Для зйомок кліпу обрали кілька різнопланових локацій та ексцентричних образів співачки.

Своєю новою роботою RINA хоче донести, що потрібно завжди вірити в себе, хто і що б там не говорив. Оточувати себе тільки тими людьми, які будуть тягнути вас вперед, а не назад. Це пісня про соціальні проблеми, з якими зіштовхується кожна сучасна людина – взлети, падіння, вибір правильного оточення, творчий шлях та лицемірство.

“Заверш цю фальшиву виставy, бо ти вже так близько до фіналу, що скоро всі кричатимуть “Браво!”, – дівчина закликає ніколи не зраджувати своїм мріям, незважаючи ні на кого і ні на що.

Співачка дорослішає, а разом з нею дорослішає і її музика. В цьому можна переконатись, прослухавши та переглянувши прем’єру пісні “PEGAS”.

Сингл доступний на всіх стрімінгових платформах, а кліп на YouTube.

Цікаві факти про співачку:

– У мережі TikTok RINA має більше 100 000 підписників та близько 2,5 мільйонів уподобань, так як активно займається публікування матеріалу.

– Пісня «PEGAS» зібрала у TikTok близько 10 000 відзнятих відео різними користувачами мережі.

– У добірці артистки 2 авторські пісні «Тільки Повернись» та «Пробач».

– Співачка пропагує усе українське та з легкістю відповідає на усі запитання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *