• Вс. Май 28th, 2023

«Це зовсім інша TAYNA»: співачка з Івано-Франківська презентувала новий кліп «Чекай», де перетворилась у рок-діву

Автор:Admin

Апр 6, 2023
співачка з Івано-Франківська презентувала новий кліп «Чекай»

Молода співачка TAYNA презентує нову композицію «Чекай». Це робота – експеримент з новим звучанням разом із музичним бендом. Виконавиця спробувала додати до свого репертуару пісню у стилі поп-рок.

«Чекай» – це симбіоз внутрішніх переживань та почуттів, пісня про тих, хто вміє чекати і робить усе для здійснення своєї мрії. Кожний, хто в житті мріяв про щось велике та заповітне і пам’ятає свої внутрішні відчуття у цей час – знайде себе у цій музичній роботі.

«Чекай» – це історії багатьох з нас, про віру у власні сили, про здійснення заповітних мрій та сподівань. Коли щось не виходить, тобі здається, що ти робиш це дарма. Проте не слід забувати: це ті самі кроки, які наближають нас до мети. Вона щоразу ближче та ближче до нас», – прокоментувала співачка.

Авторкою «Чекай» стала музична колега –  молода співачка ROMA TUZ.

Нова композиція TAYNA отримала ще і яскраву екранізацію. Зйомки відеороботи відбувались протягом двох днів. У кліпі героїня відчуває, що її творчий шлях не співпадає з внутрішніми бажаннями та цілями, тому виголошує протест і починає жити та творити так, як їй подобається.

Однією з найяскравіших сцен відео стала поїздка TAYNA разом з байкером, які відбувались на трасі просто неба. Співачка зізнається, що попри те, що зйомки були дуже вітряними та холодними, вдалось відзняти ефектні кадри. І додає: «Ми їхали на швидкості 100 км/год, я була в короткій сукні і дуже замерзали ноги. Часу було обмаль, команда мене відігрівала, чай та теплий плед стали у пригоді, і я знову заходила у кадр».

Окрім того, у відеокліпі знялися і музиканти співачки, з якими вона нещодавно розпочала співпрацю. До складу бенду увійшли барабанщик та два гітаристи. Цей апгрейд додав нового звучання її пісням.

«Для мене це нова історія TAYNA. Зізнаюсь, що пісня «Чекай» була написала саме для живого виконання з бендом. Відчуваючи позаду себе класних музикантів – це надає неабияких сил, здається, неначе позаду виростають крила. Вони додають моїм виступам певного шарму, навіть я транслюю разом з ними зовсім іншу енергію», – підсумувала співачка. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *