• Чт. Мар 30th, 2023

Співак G. S. презентував новий сингл «Сніговик», присвячений незламному Харкову

Автор:Admin

Янв 28, 2023
Співак G. S. Презентував новий сингл «Сніговик», присвячений незламному Харкову

2022-й рік був для нас усіх важким випробуванням, був сповнений жахливих подій, негативних емоцій та страждань українського народу. Попри все, ми показали, що, незважаючи на весь той біль і страждання, які спричинила ця війна, ми можемо вистояти, можемо зберігати людяність, співчуття, потяг до життя і до перемоги навіть у найтяжчих умовах.

Наш дух не здатна зламати жодна обставина, жодна подія, яка на інших справила б колосальне враження. Ми продовжуватимемо любити, а не ненавидіти, споруджувати, а не руйнувати, створювати, а не прокрастинувати. Те, що запускалося з метою роз’єднання, зрештою об’єднало одну націю, один народ. Співак впевнений, що в житті кожного з нас відбулися величезні зміни, які не повернути назад.

«Цією піснею я хотів привнести в цей світ, у той настрій, який панує у серцях багатьох із нас, трохи тепла, доброти, зимового ностальгічного відчуття. У дитинстві багато з нас (і я в тому числі) із нетерпінням чекали на прихід зими та снігу, щоб грати в сніжки, ліпити сніговиків, будувати цілі крижані замки, кататися на ковзанах, сноуборді, лижах, або просто на картонці. Той час був максимально безтурботним та радісним. Я сподіваюся, що при прослуховуванні “Сніговика” у вас виникне те почуття та настрій, які були зі мною все дитинство. Ви теж приходили вдень зі школи і швидко бігли на найближчу гірку, щоб кататися до самого вечора? Взяти сноуборд та спеціальне взуття? Ні) А ось взяти дошку від скейту і звичайні черевики – в самий раз!) Сподіваюся, що ви поринете у дитинство і знову відчуєте ту радість, яку викликала в нас зима», – зазначає співак.

У кліпі зображено кадри довоєнного зимового Харкова, де все сяє, блищить, сповнене новорічним настроєм та духом різдва.

Виконавець хотів показати всі рідні місця, де виріс, де гуляв і просто насолоджувався життям.

«Для мене Харків був, є і буде найпрекраснішим містом на Землі. Неважливо, де я перебуваю, це залишиться для мене непорушним. Центральна площа, сад Шевченко, Фентезі парк, дитяча залізниця, каскад, дзеркальний струмінь, сквер Стрілка… Можна перераховувати ще дуже довго», – згадує музикант.

Харків був, є і буде незламним українським містом!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *