• Вс. Май 28th, 2023

Співак GREMO презентує пісню “Звірі” – крик душі про диктаторський режим росії

Автор:Admin

Май 18, 2023
Співак GREMO презентує пісню “Звірі” - крик душі про диктаторський режим росії

GREMO – співак, актор, підтримує Україну з початком повномасштабного, уродженець Білорусі, країни, яка також знаходиться під окупацією диктатора.
За час війни він встиг не тільки активно включитися до волонтерської діяльності, але й підтримати дух українців піснями та відеокліпами, що були присвячені легендарним ЗСУ та Силам Оборони України.
Пісня “Звірі” – це крик душі про весь диктаторський режим росії та звірство росіян з усіх сторін.
Пропаганда, брудне ведення війни, недотримання правил Женевської конвенції – все це в купі призвело до написання цієї пісні.
“Звірі” утворилася близько пів року тому та чекали свого часу, за який зібралось ще більше ненависті й негативу до росіян.
Поштовхом до її написання також став трек «Звери» російської групи «Алиса», який був написаний після трагічних подій в Беслані. 1 вересня 2004 року в північно-осетинському місті Беслан терористи захопили школу, замінували спортзал і взяли в заручники понад 1100 людей: школярів, їхніх рідних і вчителів. А 3 вересня спортзал був обстріляний двома снайперськими групами ФСБ Росії і розпочалася силова операція. У результаті обвалу даху спортзалу, пожежі та перестрілки між терористами і російським спецназом у приміщенні школи загинули 334 заручники.
«Якщо росіяни слухали пісню «Звери», то хочу, щоб зараз вони почули пісню «Звірі», але вже про себе» – коментує співак.
Після написання пісні артист одразу зрозумів, як має виглядати кліп. Робота складається з двох частин: ліпсинги, записані в студії + підбірка кадрів, які є документальною складовою. Сюжет – це показання російського Ваньки в обліку раба-зомбі, який закований в кайдани та з мішком на голові.
Місією кліпу було показати всю жорстоку політику, яку зараз веде росія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *