• Сб. Июн 3rd, 2023

Співак GREMO презентує трек “American Ukrainian”, знятий у горячих бойових точках України

Автор:Admin

Май 4, 2022
Співак GREMO презентує трек “American Ukrainian”

GREMO – виконавець, актор та каскадер, що мешкає в США, але зараз перебуває в Україні, допомагаючи нашим захисникам.

Під час військових дій в Україні GREMO написав три пісні, одну з яких він вже представив усій Україні – “До хмар”, що була присвячена Привиду Києва. А сьогодні він презентує трек “American Ukrainian”.

Як тільки почалася війна, GREMO приїхав до України, щоб бути із своїми побратимами. Він привіз гуманітарну допомогу для цивільних і військових від себе і своїх американських друзів. І зараз продовжує приймати допомогу вже в Україні та передавати в ті місця, де цього потребують найбільше. Крім того, в Америці разом зі своєю дружиною він влаштовує благодійні концерти.

Співак відвідав багато міст в Україні. У своїх соцмережах він публікує репортажі з гарячих точок, де розповідає про те, що трапилося в Україні й сприймає це дуже емоційно: “Ви мусити бачити, що тут відбувається, розкажіть про це всім своїм друзям”.

Відео на пісню “American Ukrainian”  було знято в горячих точках – у містах Буча, Ірпінь та Бородянка, де проходили запеклі бої. А в Бородянці були зафільмовані останні сцени кліпу. Співак прагне показати світу правду про події в Україні: “Моя душа болить. Але я бачу, як люди підтримують один одного. Це дуже круто, що люди гуртуються. Добре, що ми всі разом, і ми робимо все задля нашої спільної перемоги”.

GREMO впевнений, що українська музика – невід’ємна частина української душі, вона разом з Україною буде розвиватися та відновлюватися. Українську музику тепер знає весь світ. 

GREMO  “American Ukrainian”:  https://bfan.link/american-ukrainian

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *