• Вс. Май 28th, 2023

Співак GREMO презентував пісню про літак “Мрія” і мрію в перемогу, що живе у серці кожного українця 

Автор:Admin

Ноя 12, 2022
Співак GREMO презентував пісню про літак “Мрія” і мрію в перемогу, що живе у серці кожного українця 

GREMO – співак, актор, американський українець, який відданий  Україні. Із самого початку кривавих подій він був поряд з українським народом. Виконавець допомагав, як у волонтерській, так і благодійній сферах.   

За час війни виконавець встиг не тільки активно включитися до волонтерської діяльності, але й підтримати дух українців піснями та відеокліпами, що були присвячені українським воїнам та легендарним ЗСУ.

Сьогодні  GREMO презентує  нову музичну роботу,  яка підніме настрій нашим воїнам та українському народу. Ця пісня – маніфест про те, що українцям не страшний жоден ворог. Наша перемога – це мрія всього світу, кожного жителя на планеті. 

“Можна підбити 

Лише одну  «Мрію», 

Але мрію не вбити!

Не вбити надію”

Це рядки з композиції про наш літак “Мрія”, який орки нещадно знищили. Виконавець підкреслює, що літак можна знищити, але мрію до перемоги знищити не вдасться. 

“Літак “Мрія” Ан-225 – символ української нездоланності. Його кодове імʼя в НАТО – Козак. Мені здається, що це так символічно”, – коментує співак.

Композиція була написана разом  з Вадимом Лисицею та Андрієм Безкровним кілька місяців тому. 

“Я вирішив презентувати цю композицію, коли в Україні відбулися обстріли  10.10. Тоді я всю ніч не спав, я був фізично у США, але душею з українцями. Я переживав за  своїх друзів і рідних в Україні. У мені була люта злість на цих орків. Ми через злість стаємо ще  сильнішими в боротьбі за перемогу! І в той момент в моїй голові були саме слова пісні “Мрія”. Зараз настав її час”, – розповідає виконавець.

Зараз музикант спільно з продюсером Вадимом Лисицею готує сольний альбом.

Трек “Мрія”  доступний для прослуховування та завантаження на всіх цифрових майданчиках.

https://bfan.link/mriya

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *