• Сб. Июн 3rd, 2023

Співак GREMO, що живе в США,  присвятив трек ”До хмар”  легендарному Привиду Києва 

Автор:Admin

Апр 23, 2022
Співак GREMO, що живе в США, присвятив трек ”До хмар” легендарному Привиду Києва

GREMO – співак, що мешкає в Америці, приїхав в Україну, щоб допомогти українській армії гуманітарною допомогою та підняти дух народу своїми піснями.

Справжнє прізвище музиканта – Алекс Громаковський. Народився у Білорусі. З дитинства активно займався спортом, що допомогло йому побудувати непогану спортивну базу і отримати достатньо практичних і теоретичних знань. У студентські роки він відкрив для себе армреслінг як вид спорту і навіть став майстром спорту.

Вивчити українську мову Алекса спонукали любов до України і дружина-українка.  Вона й допомагала освоювати артисту мову. Зі своими україномовними піснями GREMO вже встиг виступити на багатьох фестивалях Північної Америки. Зараз Алекс Громаковський продовжує зніматися в американському кіно і займатися каскадерської діяльністю.

Під час військових дій в Україні GREMO написав три пісні, одну з який він презентував всій Україні – “До хмар”. Ще дві композиції артист планує випустити в травні. На одну з пісень артист відзняв відео, побувавши в гарячих точках, де тривають бої, щоб показати всьому світові правду про події, які відбуваються зараз в Україні.

Трек “До хмар” присвячений легенді українських ЗСУ – Привиду Києва. Бо коли 24 лютого Росія почала війну проти України, то однією із перших у бій вступила авіація. Привид Києва, який вже встиг стати народним героєм, став і натхненням до написання пісні.

Із перших днів війни GREMO не залишився байдужим до долі України. Під час перебування в Україні у своїх соцмережах артист розповідав про складну долю українських міст та селищ, що опинилися під окупацією російських військ і були звільнені. В одному із спалених вщент будинків він знайшов єдину вцілілу книгу – історичний атлас України “Terra Ucrainica”. 

“Це знак того, що Україна переможе! Українці – сильна та вільнолюбива нація. І наша сила в єдності. Дай вам Бог”, – впевнений співак. 

GREMO “До хмар”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *