• Вс. Май 28th, 2023

Співак NIKITA LOMAKIN  та репер BADABOOM заспівали про війну в Україні

Автор:Admin

Июн 18, 2022 ,
Співак NIKITA LOMAKIN  та репер BADABOOM заспівали про війну в Україні

— Пісня “Йде весна” написаний спільно з репером BadaBoom. Строки пісні народилися у бомбосховище, коли артисти ховалися від обстрілів окупантів. Трек вийшов чуттєвим і лаконічним, бо в ньому йдеться про вкрадену в українців війною – весну. 

Нещодавно артисти презентували кліп до композиції. Відео було відзнято у фотостудії,  робота вийшла стриманою та не менш чуттєвою.

NIKITA LOMAKIN: Ця пісня про те, що ми відчули коли на нашу країну напала Російська Федерація, як ми думали та діяли, і як в один момент у нас змінилися життєві цінності, матеріальне стало не значущим, а важливим стала свобода і життя кожного українця.

— Співак NIKITA LOMAKIN з перших днів війни займається волонтерською діяльністю. Проводить благодійні майстри класи у Львові, а всі кошти співак перераховує на потреби армії. Активно бере  участь у благодійних заходах, нещодавно відвідав наймасштабнішу акцію “Діти -Дітям”, місія цього проєкту – це допомога дітям – переселенцям з усієї країни адаптуватися на новому місці. Організаторами благодійного волонтерського проєкту стали колеги з шоу-бізнесу: Позитив, Василь Котляров (NZK) та Андрій Безкровний (DJ Bloodless) та Львівська ОВА.

Наразі співак готується до свого благодійного концерту. Який відбудеться у Львові, а незабаром містами України. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *