• Чт. Мар 30th, 2023

Співак Олег Фідельський презентував пісню про почуття, яке не лякає відстань: ПРЕМ’ЄРА

Автор:Admin

Янв 26, 2023
Співак Олег Фідельський презентував пісню про почуття, яке не лякає відстань

Пісню «Завжди» співак присвячує всім, хто любить по-справжньому і в радості, і в горі, в часи успіху та розчарування, падіння та стрімкого взлету.

«Моя наступна пісня про любов, про почуття, яке неможливо роз’єднати кордонами, чи відстанями. Про світле майбутнє двох сердець, які б’ються в унісон і завжди будуть разом. В слухача повинні проявитися найсвітліші відчуття, адже ніжність, обійми коханої людини і є сенс нашого життя, які роблять цей світ добрішим та милішим. Особливо це почуття відчувають люди, яких війна розлучила на певний час. У них повинна  з’явитися ще більша надія та впевненість,  що скоро всі будуть разом в мирі, злагоді та сімейному затишку завжди»,- ділиться артист.

Слова та музику до пісні Олег Фідельський написав сам. Фідельський- це псевдонім, бо  справжня прізвище в співака Тижбір, але для сцени він довго думав та вирішив змінити. Псевдонім не має відношення до прізвищ рідних людей.

Співак створив його сам для того, щоб підкреслити свою творчість, адже в ній багато використовується струнних інструментів.Олег скрипаль, тому прийняв рішення створити псевдонім, що  з старовинного «фідел» означає скрипка, а закінчення додав, щоб звучало та виглядало, як прізвище. Олег Скрипка вже є, тому потрібно було щось міняти.

Пісню артист підкріпив відеокліпом.                       

 «Навіть, більше скажу, в такий не простий час зйомки відбувалися у двох країнах, в Україні та Чехії. Буде дуже цікаво »,- розповідає співак.

Для кожного 2022 був надзвичайно складним роком. Але усі рухаються в Новий 2023 рік з вірою у спільну перемогу.

«Рік надзвичайно складний, рік свободи та гордості,  що ти українець, переосмислення кардинальних змін. Знаю, що покладатися можна тільки на себе та слухати своє серце. Вірю та впевнений, що ближчим часом все буде добре! Це дає силу йти далі та  не розчаровуватися. Як і у багатьох українців мрія в нас одна- це вигнати назавжди ту нечисть, що прийшла на нашу землю. Дякуючи ЗСУ та всьому цивілізованому світу, ми все ближче наближаємося до фіналу. Тому на майбутній рік в планах вирушити з концертами по всій Україні. Бути поруч з сім’єю та рідними людьми та святкувати нашу Перемогу!

Слава Україні!»,- додає Фідельський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *