• Сб. Апр 1st, 2023

TamerlanAlena презентували трек про силу кохання! 

Автор:Admin

Ноя 21, 2022
TamerlanAlena презентували трек про силу кохання! 

“Кохай, бо є ще віра й надія”: TamerlanAlena презентували трек “Кохай” про всепереможне почуття.

Пісня «Кохай» – про віру та любов у серці, які змушують продовжувати жити далі. Це пісня-побажання безумовних, щирих емоцій в теперішні часи, що так необхідні всім українцям зараз. 

“Віра, любов і надія  — сила, якою може пишатись кожен українець. Ми маємо тримати ці почуття в своїх серцях, щоб витримати та мати змогу боротися далі. Важливо зберегти ось це тепло всередині, яке зігріє в найважчі дні зими”, – розповідають TamerlanAlena.

У синглі “Кохай” TamerlanAlena продемонстрували своє фірмове звучання у стилі діп-хаус. Артисти впевнені, що їхній трек вилікує внутрішні переживання та допоможе знайти безпечне місце в своєму серці у цей страшний час.

TamerlanAlena не з чуток знають, як кохання рятує у складні часи. Як і більшості родин України, на початку повномасштабної війни парі довелось роз‘їхатись заради безпеки. 

Тамерлан вступив до лав територіальної оборони та разом з ЗСУ захищав рідну землю зі зброєю в руках. Співак знаходився в найгарячіших точках Київської області – разом з армією відбивав атаки окупантів і здійснював евакуацію населення. 

Слухай новий трек TamerlanAlena – “Кохай” вже зараз на всіх музичних платформах: https://bfan.link/kohay-2 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *