• Сб. Июн 3rd, 2023

Тіна Кароль у Токіо: співачка зустрілась з головою Олімпійського комітету Японії

Автор:Admin

Июн 18, 2022
Тіна Кароль у Токіо: співачка зустрілась з головою Олімпійського комітету Японії

Тіна Кароль зустрілась у Токіо з легендарним дзюдоїстом, головою Олімпійського комітету Японії Ясухіро Ямасіто.

Співачка підкреслила, що зустріч з паном Ямасіто – це важливий сигнал для українських спортсменів, адже він для них гуру, якого поважають сі покоління спорту.

 «Сьогодні в Україні повномасштабна війна, яку почала росія проти мирних громадян України.  Безліч українських чемпіонів світу,  чемпіонів Європи, молодих спортсменів та майстрів спорту зараз взяли в руки зброю та перебувають на полі бою. Дехто з них вже загинув. Ваша позиція для усіх є важливим сигналом, де насправді є сторона світла»,  – сказала  Кароль.

 В свою чергу пан Ясухіро Ямашіто висловив всебічну підтримку українському народові та дав високу оцінку українським спортсменам.  «В Україні є дуже багато гарних спортсменів дзюдо. Я також знаю, як багато з них вимушено виїхало за кордон через війну в Україні. Багато спортсменів позбавленні можливості тренуватися», – сказав Ясухіро Ямасіто.

Голова Олімпійського комітету впевнений, що світова спортивна спільнота повинна турбуватися про українських спортсменів, які в майбутньому прагнуть стати чемпіонами.

 «Ми з радістю приймемо тут в Японії молодих спортсменів з України, щоб вони могли продовжити тренування. Ми звернемося з такою пропозицією до японського уряду та попросимо їх про допомогу», – зазначив Ясухіро Ямасіто.

 На зустрічі також був присутній Олімпійський чемпіон, японський дзюдоїст Косей Іно́ує.

Легенди спорту підписали пам’ятні листи спортсменам України, які будуть передані до української федерації дзюдо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *