• Сб. Июн 3rd, 2023

Трендсеттери – герої нашого часу або як визначити, що зараз трендово?

Трендсеттери - герої нашго часу або як визначити, що зараз трендово?

Перші трендсеттери появилися задовго до того, як виник сам термін.
Це люди, що звизначають тенденції в сферах життя суспільства – кіно, мода, блогерство, шоу бізнес, мистецтво тощо.

Наприклад, за даними платформи Lyst, яка вивчає пошукові запити в інтернеті, найвпливовішою персоною в моді 2019 стала Меган Маркл. До цього писку також потрапили Зендая, Біллі Айліш, Карді Бі, Тімоті Шаламе, Кайлі Дженнер, Кім Кардашьян, Блек Лайвлі, Леді Гага та інші селебритіз.

Ці люди своїм зовнішнім виглядом та способом життя впроваджують тренди у суспільну свідомість. Саме їх називають трендсеттерами.

Саме поняття «трендсеттер» з’явилося багато років тому. Але набуло популярності в останнє десятиліття з розвитком соцмереж. Це людина, чий стиль, поведінку, вигляд копіюють мільйони.

До трендсеттерів минулого сторіччя зараховують Одрі Хепберн, Мерилін Монро, Грейс Келлі, Джейн Біркін, принцесу Діану, Мадонну. Їх стиль, поведінку, вигляд продовжують копіювати і зараз, формуючі стильові тренди на їх основі.

Сучасні трендсеттери вирізняються своєю специфічністю.
Так, наприклад, Меган Маркл стала справжнім феноменом. Вона змусила людей повірити у казку. Зарубіжні ЗМІ зазначали, що кожну річ, у якій герцогиня з’являється на публіці, в інтернеті починають шукати в середньому на 200% частіше.

Ще одним із найпопулярніших трендсеттерів серед підлітків вважають співачку Біллі Айліш, яку наслідують мільйони підлітків з усього світу. Вона надала перевагу комфрту в одязі – мішковаті костюми, гігантські куртки, майки по коліно, оверсайз.

Співачка Ріанна стала трендсеттером сексуального стилю в одязі. Вона ввела в моду «голі» сукні, оверсайз-куртки, спортивні костюми зі шпильками.

Сьогодні трендсеттери, інфлюєнсери — це зірки соцмереж, на яких підписані мільйони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *