• Чт. Мар 30th, 2023

TVORCHI представили трек Hidden Code (OST The First Code) про силу українських кібервійськ!

Автор:Admin

Мар 5, 2023
TVORCHI представили трек Hidden Code

Hidden Code – офіційний саундтрек до фільму «Перший код», прем’єра якого планується навесні цього року.

«Перший Код» — це історія подорожі у часі через інтерв’ю з керівниками найвідоміших IT-компаній, заснованих в Україні. Вона охоплює період від створення українськими інженерами першого комп’ютера і до сьогодення, коли ІТ-сектор став не лише потужною індустрією, а й важливим фронтом у війні з Росією.

«Для нашої команди фільму «Перший Код» участь гурту TVORCHI у написанні саундтреку до стрічки надзвичайно цінна, адже це талант, який представляє Україну сьогодні на міжнародній арені, так само, як і ІТ-індустрія. Синергія творчості та технологій підсилює місію нашого проєкту та повною мірою віддзеркалює головний меседж документального кіно. Їхня якісна музика, вокал та особливий стиль виконання додають «Першому коду» ще більшої фірмовості та фінально доповнюють всю музичну частину картини» ділиться продюсер стрічки Владислав Савченко.

Сингл Hidden Code в стилі електропоп про силу ІТ-військ України, які наближають нас до перемоги. Він про щоденну боротьбу невидимого цифрового світу з атаками на інформаційні системи підприємств та державні установи України.

«Трек Hidden Code про суперменів IT-галузі, які за лаштунками створюють нову історію українського спротиву ворогу. Наші кібервійська з першого дня повномасштабної війни демонструють нереальну силу та єдність задля спільної перемоги» коментують TVORCHI.

«Таємний код їхньої перемоги»: багатий синтезований звук у поєднанні з хаусом та вокалом Джеффрі вже з перших секунд передають енергію міцності українських кібервійськ.

Почути саундтрек к/ф «Перший код» від TVORCHI – Hidden Code можна вже зараз на всіх музичних платформах:

https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/4145

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *