• Чт. Мар 30th, 2023

У Голлівуді відбудеться фестиваль українських короткометражних фільмів

Автор:Admin

Окт 20, 2022 ,
У Голлівуді відбудеться фестиваль українських короткометражних фільмів

20 жовтня в NeueHouse Hollywood у Каліфорнії відбудеться благодійний захід українських короткометражних фільмів “UkraineFilmFest”, який організовує фонд EnoughTea Foundation за підтримки Мінцифри та UNITED24. На події буде проводитися збір коштів через українську платформу на медичну допомогу.

У заході братиме участь Леонард Малтін — один із найавторитетніших кінокритиків сучасності. А співорганізатором виступить його донька Джессі Малтін.

Фестиваль українських короткометражних фільмів, виставка NFT та збір коштів через UNITED24 на медичну допомогу у Голлівуді організовує EnoughTea Foundation за участю Леонарда Малтіна – одного з найавторитетніших кінокритиків сучасності, та його доньки Джессі Малтін, яка є співорганізаторкою заходу.

Мета заходу — закликати світову кіноспільноту підтримати Україну безпосередньо донатити через фандрейзингову платформу UNITED24, ініційовану президентом України Володимиром Зеленським.

“Нам важливо у такий важкий час, по-перше, нагадувати світові, що українці досі борються за свою свободу та незалежність та потребують підтримки. По-друге, ми прагнемо підняти загальний настрій і бойовий дух тут, у столиці, адже після 9 місяців повномасштабної війни всім українцям зараз нелегко. Тому, сподіваємося, гарні новини про донати та слова підтримки від представників кіноіндустрії нам у цьому допоможуть”, – зазначає директорка EnoughTea Foundation Анжеліка Грохольська.

До програми вечора включено такі кінострічки: “На своїй землі” Олександра Кирієнка, “Анна” Олеся Саніна, “Двері” Наталії Давиденко, “Запах поля” Андріани Ярмонової, “Віолончель” Олесі Моргунець, “Пам’ятай мене” Сергія Зейналова, “МА!” Богдана Железняка, “Папині кросівки” Ольги Журби, “Ілюзія контролю” Владека Занковського, “Переможець” Михайла Іллєнка, “Адамівна” Олександра Бикова, “ІНО” Кадима Тарасова, “Кохання” Микити Лиськова, “Я, Робот” Романа Бордуна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *