• Пн. Июн 5th, 2023

У новому епізоді “Ейфорії” постановники відтворили сцени зі світового мистецтва

У новому епізоді "Ейфорії" постановники відтворили сцени зі світового мистецтва

Творці серіалу “Ейфорія” в останньому епізоді з точністю відтворили знамениті картини, світлини та сцени з відомих фільмів.

У четвертому епізоді серіалу під час любовної сцени автори вирішили вдатися до незвичайного методу, щоб показати стосунки між персонажами Зендеї та Хантер Шафер.

На початку епізоду під назвою “Ти, хто не може бачити, подумай про тих, хто може”, Ру (Зендая), головна героїня шоу, розмірковує про те, як сильно вона закохалася у Джулс (Хантер Шафер), свою дівчину.

Силу почуттів режисери вирішили підсилити серією кадрів, що нагадують світові шедеври мистецтва та кіно. У сцені з’являються точні копії відомих картин епохи Відродження, ХХ століття та сцени з фільмів.

Щоб показати, наскільки близькі Ру та Джулс, творці картини вирішили представити їх у різних образах із знаменитих творів.
Так, ми бачимо картинах Боттічеллі “Народження Венери”, “Автопортреті в образі Техуани” Фріди Кало, “Закоханих” Рене Магрітт. Також відтворюється обкладинка “Rolling Stone” з Йоко Оно та Джоном Ленноном та сцени з фільмів “Привід”, “Титанік” та ” Горбата гора”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *